Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu Ecorson Wrocław:

Sprzedawcą jest firma
Ecorson Wrocław Sławomir Rylik 

Ul. Opolska 127a/15,

52-013, Wrocław

NIP: 8992537232

Właściciel: Sławomir Rylik tel. 790 755 733

 

Sklep / Salon sprzedaży:

Ecorson Wrocław

Ul. Henrykowska 1a

50-503 Wrocław 

Tel. 71-305 11 21

 

Nr konta:

Reiffeisen Polbank 44 1750 0012 0000 0000 2983 1758


Sklep Ecorson Wrocław jest sklepem stacjonarnym mieszczącym się we Wrocławiu przy ulicy Henrykowskiej 1 (wejście od strony ul. Nyskiej), prowadzącym również sprzedaż produktów online, za pośrednictwem sklepu internetowego www.ecorson-wroclaw.com.

Wszelkie terminy liczone są w zgodzie z Kodeksem Cywilnym (art. 111). Termin związany z ilością dni kończy się wraz z upływem ostatniego dnia.


Reklamacje

Zgodnie z przepisami Polskiego prawa, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za ewentualne wady fizyczne i prawne sprzedawanych towarów. Po wykryciu wady Klientowi przysługuje prawo:

Odpowiemy na Państwa oświadczenia lub żądania w ciągu 14 dni.
Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres: Ecorson Wrocław, ul. Henrykowska 1, 50-503 Wrocław.

Koszty wymiany lub naprawy lub zwrotu pieniędzy ponosi firma Ecorson Wrocław Sławomir Rylik (do wysokości ceny sprzedanego produktu wraz z wysyłką).
Firma Ecorson Wrocław działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa Konsumentów, więc informacje prawne, które znajdą Państwo w Kodeksie Cywilnym oraz na stronach Urzędu Ochrony Konsumentów będą również miały zastosowanie w zakresie umów z naszą firmą.
Sprzedający (firma Ecorson Wrocław Sławomir Rylik) stosuje się do kodeksu dobrych praktyk i ma na celu profesjonalną obsługę Klienta na każdym szczeblu transakcji.
Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Klientów sklepu jest firma Ecorson Wrocław Sławomir Rylik.
Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych swoich Klientów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizowania oraz usuwania.

Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzygają przepisy prawne. Jednak każdy ewentualny spór rozwiązywany jest zazwyczaj w drodze mediacji, chyba, że Klient życzy sobie inaczej.
Wszelkie zapytania prosimy kierować droga elektroniczną na adres ecorson.wroclaw@gmail.com

Zapraszamy do przyjemnych zakupów! Sklep Ecorson Wrocław oferuje produkty najwyższej jakości, których producentem jest firma ECORSON. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w wyborze najodpowiedniejszych produktów, które upiększą wnętrza (i nie tylko) Państwa domów na wiele lat!

Z poważaniem,
Sławomir Rylik, właściciel firmy i pasjonat nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych
Tel. 790 755 733
Ecorson Wrocław