Farby i tynki dekoracyjne Ecorson Wrocław

pomożemy Ci odmienić Twoją przestrzeń w wyjątkowym stylu

Sklep

Przejdź do naszego sklepu, by znaleźć produkty, których szukasz

Jesteśmy tu po to, by zrealizować Twoje pomysły na wyjątkowe wnętrze. Sprawdź szeroką gamę naszych produktów, dzięki którym osiągniesz wymarzony efekt w swojej przestrzeni. 

Pamiętaj, że na każdym etapie realizacji pomysłu możesz liczyć na nasze doradztwo i pełne wparcie.

Realizacje

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje – zainspiruj się!

Realizacje

Poza dystrybuucją farb i tynków dekoracyjnych najwyższej jakości, zajmujemy się również ich wykonywaniem. Poniżej znajdziecie Państwo nasze dotychczasowe prace


W razie zainteresowania usługą wykonania zapraszamy do kontaktu 🙂

O firmie

Ecorson Wrocław to różnorodność produktów, niezwykle bogata kolorystyka, dostępność najwyższej jakości w największym i najbardziej gościnnym mieście Dolnego Śląska. Sprawdzona marka Ecorson to godne zaufania produkty oraz najnowocześniejsze technologie przyjazne dla człowieka i dla środowiska. W południowo – zachodniej Polsce jesteśmy jedynym punktem dystrybucji produktów marki Ecorson, w którym można zakupić towar na miejscu. Jeśli grunt – to tylko o najlepszej przyczepności.


Jeśli farba – to o idealnym kolorze, gładka, aksamitna, trwała. Jeśli tynk – to zaskakujący strukturą, mieniący się perliście lub rdzewiejący jak metal

Każdy produkt Ecorson jest bezpieczny, testowany i wyprodukowany ze szczególnym uwzględnieniem warunków atmosferycznych panujących w Polsce. Żadne produkty obcych marek nie są dostosowane do naszego klimatu i nie posiadają podobnych właściwości. Firma Ecorson stosuje najnowsze technologie; produkuje farby o właściwościach przeciwgrzybicznych, produkty Antygraffiti chroniące przed dewastacją zabytkowych elewacji, oraz tynki do złudzenia przypominające beton, rdzę, jeans lub perłę.. 


Zapewniamy, że każdy lubiący otaczać się pięknym wnętrzem Klient w naszym salonie znajdzie odpowiednią dla siebie dekorację. Marzymy o tym, by mieszkańcy wszystkich miejscowości, nawet odległych, mieli możliwość zaopatrzenia się w produkty dekoracyjne najwyższej jakości, dlatego oferujemy ich zakup poprzez sklep internetowy. 

Klientów z Dolnego Śląska zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu przy ulicy Henrykowskiej (o. Nyskiej), w samym sercu Krzyków. Oferujemy Państwu najwyższej jakości ozdoby do wykańczania wnętrz, profesjonalną obsługę na wysokim poziomie oraz ceny producenta.


Do zobaczenia!


W imieniu załogi Ecorson Wrocław –

Sławomir Rylik

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Ecorson Wrocław

Henrykowska 1 lok. A
50-503 Wrocław
NIP: 8992537232

 

790 755 733

71 305 11 21

 

ecorson.wroclaw@gmail.com

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku  8:00-16.30