Zestaw BETON ART dla powierzchni 10 m. kw.

Zestaw BETON ART dla powierzchni 10 m. kw.

tynk o najgrubszym uziarnieniu

831,21

Paleta kolorów

Ilość

Dekoracja ścienna Beton Art 10m2

 

W skład zestawu wchodzą wszystkie produkty potrzebne do wykonania efektu BETON ART (tynk o grubym uziarnieniu) dla powierzchni wewnętrznej 10m2. Proszę wybrać pożądany kolor, a my zatroszczymy sie o odpowiednią pigmentację produktów. Do kompletu dołączamy opisy produktów (ich specyfikację) oraz kartę nanoszenia tynku wraz z informacją, jak rozcieńczać produkty, ile czasu potrzebują kolejne warstwy do wyschnięcia itd.

 

Wśród nowoczesnych rozwiązań dla dekorowania wnętrz tynk wapienny beton w każdym uziarnieniu jest w ostatnim czasie najczęściej wybieranym produktem zarówno w nowych budynkach, jak i rewitalizowanych. Tynk beton umożliwia tworzenie nieograniczonej ilości unikalnych wzorów na powierzchni ściany: może to być gładka struktura dużej płyty betonowej, może to być również efekt mniejszych płyt ulokowanych obok siebie, albo efekt deskowania.

 

 

 

Tynk o efekcie betonu Ecorson jest materiałem łatwym do nakładania umożliwiającym realizację niezliczonych projektów, dlatego materiał ten jest bardzo ceniony przez wykonawców i projektantów. W naszym salonie Ecorson we Wrocławiu służymy pomocą w wyborze odpowiedniego koloru i ilości wszystkich komponentów systemu dekoracyjnego o efekcie beton dla konkretnych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Przygotowaliśmy dla Państwa 12 kolorów do wyboru online, jednak jestesmy w stanie przygotować prawie każdy inny kolor z wzornika farb lub dobrać podobny kolor do przyniesionej przez Państwa płytki bądź innego elementu wyposażenia.

 

W skład oferowanego zestawu dekoracyjnego wchodzą:

 

1. Grunt MFA Classic 1 L

2. Podkład kwarcowy Bucciato E 2 kg

3. Pierwsza warstwa tynku barwionego Calce Marmorino 9 kg

4. Druga warstwa tynku Beton Art 16 kg

5. Impregnat Lumicca Incolore (satynowy) 0,75 L

 

Kolory do wyboru:

 

Skład zestawu:

  • Grunt MFA Classic 1L
  • Podkład kwarcowy Bucciato E 2kg
  • Pierwsza warstwa tynku - Calce Marmorino 9 kg (z odpowiednią pigmentacją)
  • Druga warstwa tynku - BETON ART (również barwiony) 16 kg
  • Impregnacja Lumicca Incolore 0,75 L

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj