Tynk Murisil 1500 25kg

Tynk Murisil 1500 25kg

Zewnętrzny, silikonowy – baranek

236,47

Paleta kolorów

Ilość

Murisil 1500 to nowoczesny, wysoce odporny na zabrudzenia i działanie wszelkich czynników atmosferycznych tynk elewacyjny. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż po wyschnięciu Murisil 1500 tworzy powierzchnię chroniącą przed penetracją wilgoci; jest przy tym oddychający – odprowadza z budynku parę wodną. Murisil 1500 stworzony jest w nowoczesnej technologii przemysłu chemicznego na bazie żywicy silikonowej (zwanej krzemoorganiczną) z dodatkiem specjalnie wyselekcjonowanych mikrowłókien zapewniających ochronę przed pęknięciami. Murisil 1500 to tynk silikonowy wysokiej jakości, wydajny, odporny na agresywne warunki atmosferyczne występujące w naszym klimacie.

 

 

Tynk silikonowy Murisil 1500 może być nanoszony na warstwach zbrojnych w systemach dociepleń wszelkich budynków użyteczności prywatnej i publicznej, na wełnie, styropianie, betonie, tynkach cementowych i cementowo - wapiennych. Charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do podłoża, ale Klienci najbardziej doceniają w tym produkcie fakt, iż odprowadza on parę wodną z budynków i pozwala ścianom "oddychać", jednocześnie chroniąc je przed penetracją wilgoci.

 

 

Zapewniając długoletnią trwałość i bardzo dobrą kondycję powierzchni, nowoczesny tynk silikonowy Murisil 1500 idealnie sprawdza się w użyciu na budynkach narażonych na smog miejski, pył i inne zabrudzenia. Dzięki takiej ochronie wszelkie wartościowe budynki - kamienice, urzędy, szkoły, biurowce, dworki oraz domy prywatne zyskują wspaniały wygląd i zapewniają ekologiczny, zdrowy klimat wszelkim budynkom.

 

 

 

 

CZAS SCHNIĘCIA: całkowite po 24h
ILOŚĆ WARSTW: 1
KOLORY: wg wzornika produktu
wybrane kolory wg wzornika ECORSON AP
OPAKOWANIA: 25KG
PRZECHOWYWANIE: +5ºC - +35ºC
TEMP. NANOSZENIA: +5ºC - +30ºC
WYDAJNOŚĆ: 0,4 - 0,5 m2/1KG na 1 warstwę
ZASTOSOWANIE: wewnętrzno-zewnętrzne
BAZY: bianco/pastello, incolore
NAKŁADANIE: paca
ROZCIEŃCZANIE: got. do użycia, ew. max. 5%
KOD TARYFY CELNEJ: 32091000
 

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj