MURIMAL 200 3L - farba akrylowa matowa

MURIMAL 200 3L - farba akrylowa matowa

Matowa, o dużej wydajności

113,84

Paleta kolorów

Kod koloru i paletę wybierz z wzornika Ecorson

Kod koloru

Ilość

Matowa farba akrylowa Murimal 200 to ekologiczny produkt wodorozcieńczalny składający się z żywic polimerowych o znakomitych właściwościach kryjących, podwyższonym punkcie bieli, dający efekt głębokiego matu. Fantastycznie sprawdza się przy malowaniu dużych powierzchni ze względów ekonomicznych - Murimal 200 to znakomita jakość i wydajność w stosunku do ceny. Produkt ten został stworzony w najnowszej technologii w przemysle chemicznym do aplikacji na powierzchniach wewnętrznych z możliwością stosowania na zewnątrz.

 

 

Farba akrylowa Murimal 200 stanowi pewne i bezpieczne rozwiązanie dla pomieszczeń prywatnych oraz użyteczności publicznej (m.in. szpitali, ośrodków służby zdrowia, urzędów, szkół, obiektów handlowych, biur). Świetnie sprawdza się na tynkach cementowo – wapiennych, gipsowych, kartonowo – gipsowych. Użycie farby matowej Murimal 200 zapewnia błyskawiczne odświeżanie pomalowanych pomieszczeń bez konieczności usuwania starych warstw farby. Murimal 200 zakupisz w Ecorson-Wrocław w cenach producenta!

 

 

Właściwości farby Murimal 200:

 

  • duża siła krycia
  • duża wydajność
  • odporna na zmywanie
  • barwimy na każdy kolor!

Rozcieńczanie wodą: biała i kolory pastelowe, od 5% -

Nanoszenie: szczotką, wałkiem, natryskowo.

Dostępne opakowania: 1L, 3L, 5L, 14L

Schnięcie: 18 godzin w temp. 20oC. Drugą warstwę nanosimy po ok. 6h. Powierzchnia nabiera pełnej odporności na zmywanie po upływie 21 dni.

Wydajność: 7-8 m2 /1L (na dwie warstwy).

Ekologia: nie zawiera ołowiu, chromu i rtęci.

Posiada atest PZH.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj