Monocera - wosk pszczeli

Monocera - wosk pszczeli

Do nabłyszczania i impregnacji

71,95

Paleta kolorów

Ilość

Monocera to wysokiej jakości wosk pszczeli do polerowania stiuka weneckiego. Wosk należy nanieść za pomocą suchej szmatki lub pacy inox na powierzchnię przeznaczoną do wyświecenia, a następnie rozprowadzić równomiernie jego niewielką ilość. Po upływie kilku minut polerować suchą szmatką wełnianą aż do uzyskania połysku. Do wyświecania można zastosować również urządzenia mechaniczne, dla skrócenia czasu pracy na dużych powierzchniach. Wosk Monocera nie tworzy na powierzchni smug i niepożądanych refleksów.

 

Jako produkt nabłyszczający do stosowania w systemie Ecorson, wosk Monocera wspaniale odbija światło zarówno dzienne, jak i sztuczne, dzięki czemu dekoracja optycznie powiększa nawet niewielkie pomieszczenia. Wyświecony stiuk wenecki w kolorze białym, pokryty tym woskiem, wspaniale prezentuje się na sufitach dodając im niezwykłej elegancji i wzbogacając pomieszczenie refleksami światła odbitymi od lamp sufitowych (szczególnie, gdy strumień światła skierowany jest do góry). 

 

Dzięki swym właściwościom dekoracja ścienna powstała na bazie stiuka Calce Grassello Lucido z wykorzystaniem wosku nabłyszczającego Monocera staje się odporna na kurz, pył, wilgoć. Usuwając zabrudzenia z takiej powierzchni nie niszczymy powłoki stiuka ani nie tracimy właściwości ochronnych dekoracji.

 

Marka:: General (Italy)

Made in Italy.

Aplikacja: Paca nierdzewna lub materiał
Dostępne opakowania: 1L, 0,5L

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj