Farby z efektem rdzy

 

Łatwe w użyciu, nowoczesne, a do tego pozwalające na uzyskanie niezwykłego rezultatu farby z efektem rdzy będą doskonałym wyborem dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań aranżacyjnych. Rdzawy kolor prezentuje się bardzo okazale w dużych pomieszczeniach o industrialnym wykończeniu lub w przestronnych loftach, w których warto stworzyć wystrój rodem ze starych magazynów. Uzyskany w ten sposób kolor będzie idealnym dopełnieniem klasycznej aranżacji wnętrza.

 

Nowoczesne podejście do malowania

 

Oferowane przez nas farby z efektem rdzy posiadają unikalny skład, dzięki któremu podczas nakładania produktu na ścianę dochodzi do procesu utleniania. To właśnie sprawia, że rezultat będzie tak bardzo przypominał naturalną korozję, zarówno pod względem barwy, jak i chropowatości. Po uzyskaniu pożądanego efektu (nasycenia barw i struktury) należy zahamować ten proces, impregnując powierzchnię specjalnym preparatem. Rezultat utrzyma się przez długi czas i będzie wysoce zadowalający.

 

Szerokie możliwości aranżacyjne

 

Proponowane rozwiązania dają szeroki wachlarz możliwości. Pozwalają stworzyć przestrzeń o wyjątkowym charakterze. Zadowolone z farb będą z pewnością osoby, które marzą o stworzeniu własnego projektu wnętrza utrzymanego w wyrazistym i oryginalnym stylu industrialnym. W zależności od wystroju i kompozycji wnętrza efekt rdzy będzie świetnie prezentował się w restauracjach, klubokawiarniach czy winiarniach. To także doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych biur. Polecamy również pomalowanie farbą elementów wchodzących w skład konstrukcji garaży, altanek czy tarasów.