Tynk Muriston 5kg

Tynk Muriston 5kg

Ozdobny (żywiczny)

103,38

Paleta kolorów

Ilość

Muriston to ceniony przez projektantów, wykonawców i inwestorów wewnętrzno – zewnętrzny tynk ozdobny dostępny w kilku wariantach kolorystycznych z dodatkami (łuski szklane, brokat) lub bez. Dzięki zawartości cennych kruszyw o różnej granulacji (głównie bardzo drobnej) oraz wybranych dodatków, Muriston delikatnie się mieni (z dodatkiem brokatu, tynk dużo mocniej odbija światło) oraz charakteryzuje się elegancką, nieregularną strukturą. Dekoracja Muriston tworzy bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne efekt.

 

 

System nanoszenia: 1. Grunt Mfa Classic (lub głęboko penetrujący Mfa Plus dla trudnych podłoży),  2. Podkład kwarcowy Bucciato E, 3. Tynk Muriston

 

Tynk Muriston występuje w 6 kolorach oraz dodatkowych ich 6 odpowiednikach z łuskami szklanymi (oznaczonych Mika lub Glass). W przypadkach, gdy pożądany jest inny kolor, staramy się go stworzyć barwiąc Muriston w białym kolorze (White). Oto przykład:

 

 

Dodatkowo, na potrzeby miejsc, w których wymagany jest wyraźny połysk perłowo - brokatowy, dodajemy do wybranego tynku odpowiednią ilość brokatu (na życzenie). Plansze z tynkami Muriston w różnych kolorach z dodatkiem brokatu można obejrzeć osobiście w naszym salonie przy ul. Henrykowskiej 1A we Wrocławiu. Natomiast, aby wybrać tynk z dodatkiem brokatu online, należy rozwinąć pasek wyboru kolorów i wybrac odpowiednią pozycję z dopiskiem "+brokat".

 

 

Dla Państwa wygody, przygotowaliśmy również odpowiednią ilość podkładu kwarcowego Bucciato E (1kg) barwionego pod konkretne rodzaje Muristonu: można wybrać ten podkład klikając na pozycję "fondo" w pasku kolorów.

 

Dostępne kolory tynku ozdobnego Muriston:

 

 

UWAGA!

 

Na tynk Muriston w kolorze SILVER lub SILVER GLASS (z brokatem lub bez) czas oczekiwania wynosi zazwyczaj 7-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Uprzejmie prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę w momencie zamawiania. 

Okres ten dotyczy zarówno zamówień na odbiór osobisty w siedzibie firmy Ecorson Wrocław (Henrykowska 1A, Krzyki, Wrocław), jak i zamówień z dostawą na terenie Polski i poza Polską.

SYSTEM: MFA Classic/ Bucciato E/ Muriston
CZAS SCHNIĘCIA: MFA Classic: 5-8h
Bucciato: 5h
Muriston: 12h
ILOŚĆ WARSTW: Muriston: 1
KOLORY: wg wzornika produktu Muriston
OPAKOWANIA: MFA Classic: 1L/ 5L/ 20L
Bucciato: 1KG/ 3KG/ 5KG/ 25KG
Muriston: 1KG/ 5KG/ 20KG
PRZECHOWYWANIE: wszystkie produkty +5ºC - +35ºC
TEMP. NANOSZENIA: wszystkie produkty +5ºC - +30ºC
WYDAJNOŚĆ: MFA Classic: 30-40m2/1L
Bucciato: 5-7m2/1KG
Muriston: 0,5-0,6m2/1KG
ZASTOSOWANIE: wewnętrzno - zewnętrzne
NAKŁADANIE: szczotka (ławkowiec), paca
ROZCIEŃCZANIE: MFA Classic: 300-400%
Bucciato: 40%
Muriston: got. do użycia, ew. max. 5%

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj