Tynk Muriston 20kg

Tynk Muriston 20kg

Ozdobny na zewnątrz i wewnątrz

275,03

Paleta kolorów

Ilość

 

Wewnętrzno – zewnętrzny tynk ozdobny dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki zawartości kruszyw o drobnej granulacji oraz dodatków, delikatnie się mieni oraz charakteryzuje się osobną, nieregularną strukturą, wyróżniając się przy tym od popularnych tynków mozaikowych. Bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne efekt.

 

 

Przed aplikacją Muristonu powierzchnia powinna być zagruntowana i potraktowana kwarcowym podkładem Bucciato E w dopasowanym do Muristonu kolorze. Aby wybrać odpowiednią ilość podkładu kwarcowego zabarwionego pod tynk Muriston (3kg podkładu kwarcowego na 20 kg tynku Muriston) należy rozwinąć pasek kolorów i wybrać odpowiedni kolor podpisany "fondo". Tynk Muriston nakładamy pacą nierdzewną. Nie nakładamy natryskowo (nałożenie w ten sposób jest możliwe, ale trzeba się liczyć z potrzebą dodatkowego wygładzania tynku po nałożeniu natryskowym, a więc dodatkowy wysiłek dla wykonawcy).

 

 

Muriston jest obecnie często wybieranym przez projektantów i inwestorów ozdobnym tynkiem zewnętrznym, który może zawierać dodatek łusek szklanych, które mienią się w słońcu oraz/albo brokatu, który daje bardzo wyraźny, perłowy połysk elewacji. Jest jednym z niewielu produktów elewacyjnych, których połysk jest niezmywalny - powierzchnia nie traci połysku ani swych właściwości przez wiele lat, nie mają na nią wpływu warunki atmosferyczne ani inne czynniki niszczące. Jeśli życzą sobie Państwo dodatek perłowego brokatu w swoim tynku, proszę z paska kolorów wybrać pozycję odpowiedniego koloru "+brokat".

 

Na życzenie barwimy Muriston White na dowolny kolor (proszę pytać poprzez: info@ecorson-wroclaw.com). Oto przykład:

 

Klienci decudujący się na zakup Muristonu często szukają spektakularnego efektu powodującego, że dom prywatny bądź elewacja firmy będzie w elegancki sposób wyróżniała się w sąsiedztwie.

 

Obecnie dostępne kolory to:

(proszę pamiętać, że na życzenie do każdego z kolorów możemy dodać brokat w odpowiedniej ilości)

 

 

UWAGA!

 

Na tynk Muriston w kolorze SILVER lub SILVER GLASS (z brokatem lub bez) czas oczekiwania wynosi zazwyczaj 7-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Uprzejmie prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę w momencie zamawiania.

Okres ten dotyczy zarówno zamówień na odbiór osobisty w siedzibie firmy Ecorson Wrocław (Henrykowska 1A, Krzyki, Wrocław), jak i zamówień z dostawą na terenie Polski i poza Polską.

 

SYSTEM: MFA Classic/ Bucciato/ Muriston
CZAS SCHNIĘCIA: MFA Classic: 5-8h
Bucciato: 5h
Muriston: 12h
ILOŚĆ WARSTW:

Muriston: 1 warstwa

KOLORY: wg wzornika produktu Muriston
OPAKOWANIA: MFA Classic: 1L/ 5L/ 20L
Bucciato: 1KG/ 3KG/ 5KG/ 25KG
Muriston: 1KG/ 5KG/ 20KG
PRZECHOWYWANIE: wszystkie produkty +5ºC - +35ºC
TEMP. NANOSZENIA: wszystkie produkty +5ºC - +30ºC
WYDAJNOŚĆ: MFA Classic: 30-40m2/1L
Bucciato: 5-7m2/1KG
Muriston: 0,5-0,6m2/1KG
ZASTOSOWANIE: wewnętrzno-zewnętrzne
NAKŁADANIE: szczotka (ławkowiec), paca
ROZCIEŃCZANIE: MFA Classic: 300-400%
Bucciato: 40%
Muriston: got. do użycia, ew. max. 5%

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj