Tynk Muriston 1kg

Tynk Muriston 1kg

Trwały i ozdobny, zewnętrzny

31,09

Paleta kolorów

Ilość

Tynk dekoracyjny Muriston to wewnętrzno – zewnętrzny tynk ozdobny nadający elewacji niezwykłego charakteru, elegancki, wyróżniający się wśród innych tynków elewacyjnych. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, ale bazę Muriston White oraz White Glass barwimy dodatkowo na różne kolory, wedle życzenia kupującego. Tynk dekoracyjny Muriston, dzięki zawartości kruszyw o drobnej granulacji oraz starannie dobranych, wysokiej jakości dodatków, delikatnie się mieni oraz charakteryzuje się wysublimowaną, nieregularną strukturą.

 

 

Bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne ozdobny tynk zewnętrzny. Dodatkową perłowość i blask uzyskujemy poprzez dodanie odpowiedniej ilości brokatu, co jest ostatnio bardzo modnym zabiegiem, którego życzą sobie nasi Klienci. Plansze przedstawiające tynk Muriston w kilku kolorach z extra dodatkiem brokatu lub bez niego można obejrzeć w salonie Ecorson Wrocław (ul. Henrykowska 1A). Natomiast, aby wybrać odpowiedni wariant online, wystarczy rozwinąć pasek kolorów i wybrac żądany wariant.

 

Przed aplikacją Muristonu powierzchnia powinna być odpowiednio wygładzona, zagruntowana i powinien być na nią nałożony podkład kwarcowy Bucciato E. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy opcję wyboru podkładu kwarcowego barwionego na odpowiednie kolory pod Muriston - najmniejsza możliwa do zamówienia ilość to 1kg (tyle podkładu wystarcza na 5-7m2 powierzchni), można go wybrać również rozwijając pasek kolorów.

 

Muriston nakładamy pacą (przy nakładaniu natryskowym trzeba dodatkowo mimo wszystko wygładzić tynk pacą dla najlepszego efektu) - jest to ważna informacja dla wykonawców.

 

Kolory tynku Muriston:

 

UWAGA!

 

Na tynk Muriston w kolorze SILVER lub SILVER GLASS (z brokatem lub bez) czas oczekiwania wynosi zazwyczaj 7-14 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Uprzejmie prosimy o wzięcie tego faktu pod uwagę w momencie zamawiania. 

Okres ten dotyczy zarówno zamówień na odbiór osobisty w siedzibie firmy Ecorson Wrocław (Henrykowska 1A, Krzyki, Wrocław), jak i zamówień z dostawą na terenie Polski i poza Polską.

 

Opis systemu dekoracyjnego:

 

Cykle

Produkt

Rozcieńczanie

Użyte

narzędzia

Opis systemu Ecorson

Czas schnięcia

Wydajność

 

 

GRUNTOWANIE

 

 

MFA CLASSIC

 

 

DODAĆ 3L

WODY

DO 1L GRUNTU

 

 

SZCZOTKA

(ŁAWKOWIEC)

 

MFA Classic to preparat gruntujący w postaci koncentratu, który rozcieńczamy w stosunku 1:3 z wodą. Następnie nanosimy grunt na powierzchnię za pomocą ławkowca. Pozostawiamy do wyschnięcia.

 

5 godz.

30m2/1L

 

PODKŁAD KWARCOWY

 

BUCCIATO E

 

DODAĆ ok. 40% WODY

 

SZCZOTKA

(ŁAWKOWIEC)

 

Podkład kwarcowy Bucciato E nanosimy za pomocą pędzla lub szczotki na zagruntowaną powierzchnię w celu uzyskania większej przyczepności.

 

8 godz.

5m2/1kg

 

 

WARSTWA DEKORACYJNA

 

 

MURISTON

 

 

MASA GOTOWA DO UŻYTKU MAX. 5% WODY

 

 

PACA INOX

Przed rozpoczeciem nanoszenia tynk Muriston należy dokładnie wymieszać przy pomocy wolnoobrotowego mieszadła do uzyskania jednolitej konsystencji. Masę po nałożeniu należy wycisnąć pacą nierdzewną na grubość ziarna i wygładzić, aż do ukończenia całej powierzchni. Bezpośrednio po nałożeniu Muriston jest mleczno-biały, lecz ta barwa zanika podczas wysychania.

 

12 godz.

 

ok. 1,8-2kg/m2

SYSTEM: MFA Classic/ Bucciato E/ tynk Muriston
CZAS SCHNIĘCIA: Grunt MFA Classic: 5-8h
Podkład Bucciato E: 5h
Tynk Muriston: 12h
ILOŚĆ WARSTW: Muriston: 1
KOLORY: wg wzornika produktu Muriston
OPAKOWANIA: MFA Classic: 1L/ 5L/ 20L
Bucciato: 1KG/ 3KG/ 5KG/ 25KG
Muriston: 1KG/ 5KG/ 20KG
PRZECHOWYWANIE: wszystkie produkty +5ºC - +35ºC
TEMP. NANOSZENIA: wszystkie produkty +5ºC - +30ºC
WYDAJNOŚĆ: MFA Classic: 30-40m2/1L
Bucciato: 5-7m2/1KG
Muriston: 0,5-0,6m2/1KG
ZASTOSOWANIE: wewnętrzno-zewnętrzne
NAKŁADANIE: szczotka (ławkowiec), paca
ROZCIEŃCZANIE: MFA Classic: 300-400%
Bucciato: 40%
Muriston: got. do użycia, ew. max. 5%

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj