MURIMAL 200 5L - farba akrylowa matowa

MURIMAL 200 5L - farba akrylowa matowa

Królowa wśród matowych farb inwestycyjnych!

174,84

Paleta kolorów

Kod koloru i paletę wybierz z wzornika Ecorson

Kod koloru

Ilość

Wodorozcieńczalna farba na bazie żywic polimerowych Murimal 200 to doskonała pozycja dla osób ceniących sobie rewelacyjną jakość w dobrej cenie. Wyśmienita wydajność i krycie to niepodważalne atuty tej farby, które w połączeniu z łatwością aplikacji i wysokim punkcie bieli tworzą z niej królową matowych farb inwestycyjnych.

 

 

Farba Murimal 200 jest wręcz stworzona do malowania dużych powierzchni ze względów ekonomicznych, a zarazem świetnie spisuje się w pomieszczeniach prywatnych. Przeznaczona jest do stosowania wewnętrznego z możliwością malowania powierzchni zewnętrznych. Zapewnia dobrą ochronę, stanowiąc bezpieczne rozwiązanie dla powierzchni pomieszczeń prywatnych i publicznych (m.in. w szpitalach, ośrodkach służby zdrowia, szkołach, biurach i obiektach handlowych).

 

 

Świetna farba akrylowa do tynków cementowo – wapiennych, gipsowych, kartonowo – gipsowych. Użycie Murimal 200 umożliwia błyskawiczne odświeżanie pomalowanych pomieszczeń bez konieczności usuwania starych warstw farby. Murimal 200 zakupisz w Ecorson-Wrocław w cenach producenta!

 

Właściwości Murimal 200:

 

  • duża siła krycia
  • duża wydajność
  • odporna na zmywanie
  • barwimy na każdy kolor!

Rozcieńczanie wodą: biała i kolory pastelowe, od 5% -

Nanoszenie: szczotką, wałkiem, natryskowo.

Dostępne opakowania: 1L, 3L, 5L, 14L

Schnięcie: 18 godzin w temp. 20oC. Drugą warstwę nanosimy po ok. 6h. Powierzchnia nabiera pełnej odporności na zmywanie po upływie 21 dni.

Wydajność: 7-8 m2 /1L (na dwie warstwy).

Ekologia: nie zawiera ołowiu, chromu i rtęci.

Posiada atest PZH.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj