HIT! Tynk Muriston Opal

HIT! Tynk Muriston Opal

461,25

Paleta kolorów

Ilość

Przedstawiamy Państwu bestseller wśród zewnętrznych, drobnoziarnistych tynków dekoracyjnych, który podbił serca Klientów indywidualnych oraz firm developerskich w 2017 roku! Muriston Opal powstał z potrzeby stworzenia wyjątkowej dekoracji zewnętrznej budynków, łączy zatem wymagania dotyczące zarówno koloru, jak i faktury powierzchni zewnętrznej. Tynk Muriston składa się z drobnoziarnistych mineralnych kruszyw i kamieni naturalnych mieniących sie nieregularnie pod wpływem światła, z dodatkiem płatków szklanych w kilku kolorach, które jednak skupiają się kompatybilnie w ciepłej, przyjemnej tonacji szaro - beżowej.

 

 

Muriston Opal niezmiennie zachwyca wszystkich Klientów poszukujących unikalnego wykończenia elewacji, szczególnie tych, którzy stoją przed dylematem wyboru odpowiedniej kolorystyki dla domu. "Opal" sugeruje efekt opalizujący, lekko mieniący się - i taki właśnie jest ten tynk - jedyny taki na rynku pokryć elewacyjnych. Efekt powierzchni zewnętrznej pokrytej tą dekoracją przełamuje zarówno wszelkie "nudne" beże, jak i zimne, ale jakże modne ostatnio, szarości. Muriston Opal to efekt "pomiędzy" - Klienci są niezwykle entuzjastyczni widząc ten efekt, często twierdzą, że właśnie tego szukali!

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia próbki tynku Muriston Opal w salonie Ecorson Wrocław, a tym z Państwa, którym do nas daleko, oferujemy możliwość zakupienia próbki tynku w ilości 1kg w promocyjnej cenie :) Prosimy o tę możliwość pytać telefonicznie obsługę naszego sklepu - nr tel. 071-305-11-21.

 

 

Pod tynk Muriston stosujemy podkład kwarcowy, który jest barwiony na odpowiedni kolor.

Wydajność Muristonu Opal jest większa niż pozostałych tynków z rodziny Muriston, gdyz składa się on z drobniejszych kruszyw, niż pozostałe. Rekomendujemy zakup ok. 1,2 kg tynku /melewacji. Zmniejsza to ogólny koszt pokrycia elewacji, co jest niezwykle istotne w przypadku dużego metrażu dekorowanej powierzchni.

 

Polecamy!

SYSTEM: MFA Classic/ Bucciato/ Muriston
CZAS SCHNIĘCIA: MFA Classic: 5-8h
Bucciato: 5h
Muriston: 12h
ILOŚĆ WARSTW:

Muriston: 1 warstwa

KOLORY: Opal
OPAKOWANIA: MFA Classic: 1L/ 5L/ 20L
Bucciato: 1KG/ 3KG/ 5KG/ 25KG
Muriston: 5KG/ 20KG
PRZECHOWYWANIE: wszystkie produkty +5ºC - +35ºC
TEMP. NANOSZENIA: wszystkie produkty +5ºC - +30ºC
WYDAJNOŚĆ: MFA Classic: 30-40m2/1L
Bucciato: 5-7m2/1KG
Muriston Opal: 0,7-0,8m2/1KG
ZASTOSOWANIE: wewnętrzno-zewnętrzne
NAKŁADANIE: szczotka (ławkowiec), paca
ROZCIEŃCZANIE: MFA Classic: 300-400%
Bucciato: 40%
Muriston: got. do użycia, ew. max. 5%

Dodaj opinię

Aby dodać opinię zaloguj się ...

Zaloguj